czwartek, 23 stycznia 2014

Essence, Quattro eyedhsdow

Jakiś czas temu nabyłam dwie poczwórne paletki cieni firmy Essence. Spodobały mi się kolory, więc od razu wylądowały w moim koszyku:

09 Denim 4.0 smokey eyes look

11 sea my eyes!
Jakie są moje wrażenia: bardzo fajne zestawienia kolorystyczne, mając jedną paletkę można spokojnie wyczarować piękny efekt na naszych patrzałkach (na zdjęcia makijażowe moich patrzałek nie liczcie bo moje umiejętności są na tyle podstawowe że nie ma co pokazywać).

Cena za takie cienie to ok 12 zł, co uważam że jest naprawdę niska w porównaniu do jakości, a ta jest super! Używam bazy pod cienie, więc nie wypowiem się jaka trwałość jest bez bazy, ale przy bazie cienie trzymają się ślicznie cały dzień. Kolory są intensywne, pigmentacja jest bardzo dobra. Nie osypują się i łatwo się nimi maluje. Trzeba jednak uważać bo cienie są dosyć miękkie, więc jeśli nałożycie za dużo na pędzelek czy pacynkę to coś na pewno Wam skapnie na dolną powiekę. Jeśli nie lubicie cieni z delikatnym brokatem to po nie nie sięgajcie, ale jeśli lubicie, jak Wam się coś delikatnie mieni na powiece to nie zwlekajcie. Z tej serii jest wybór paletek, więc może i znajdą się matowe, albo satynowe, bez brokatu. Następnym razem gdy zajrzę do Drogerii Natura bądź Douglasa sprawdzę czy są inne zestawienia.

Spodobały się Wam? Miałyście? Używałyście?

2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. No nie? Jak mi się w końcu uda podjechać czy do Natury czy do Douglasa to może natrafię na inne paletki z tej serii.

      Usuń

Dziękuję bardzo za każdy pozostawiony komentarz :) ale musisz wiedzieć, że mój blog to nie miejsce na Twoją reklamę. Nie wklejaj linku do swojego bloga, nie musisz - znajdę go :)