poniedziałek, 20 stycznia 2014

Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów

Lubimy, kiedy nasze włosy są gładkie i błyszczące. Stosujemy wszystko, byle nasze włosy takie były. Ten kosmetyk może nam w tym pomóc.Jedwab do włosów jest wspaniałym wynalazkiem. Nie tylko wygładził moje włosy i ujarzmił odstające kosmyki to jeszcze je pięknie nabłyszczył. Trzeba uważać z ilością aplikowanego kosmetyku (w tym pomoże nam dozownik) - jedwab jest konsystencji przeźroczystego oleju. Bardzo łatwo można przesadzić i z pięknie błyszczących włosów zrobić sobie błyszczące się jak psu jajka wiszące strąki wyglądające po prostu na tłuste włosy. Lepiej nałożyć mniej i w razie potrzeby po prostu jeszcze sobie jedwabiu dołożyć niż od razu przesadzić i na szybko myć włosy. Mimo swojej konsystencji używany w rozsądnych ilościach nie obciąża włosów. Włosy po jego użyciu są mięciutkie i bardzo przyjemne w dotyku.
Trzeba uważać ze szklaną butelką - nawet nie chcę myśleć ile by trzeba było namachać się aby zmyć ten oleisty jedwab ze wszystkiego ;)
produkt jest łatwo dostępny. Za pojemność 30 ml zapłacimy ok 13-15 zł co w przeliczeniu na dłuuuuugie miesiące użytkowania nie jest zbyt wygórowaną kwotą. Tak, tak - ten jedwab jest tak wydajny, że aż mnie skręcało ze złości ;) nie lubię takich długowiecznych kosmetyków, ale na szczęście udało mi się dobrnąć do końca buteleczki i używam czego innego.

Bardzo fajny kosmetyk i w moim odczuciu dużo lepszy od Biosilka.

Używałyście? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy pozostawiony komentarz :) ale musisz wiedzieć, że mój blog to nie miejsce na Twoją reklamę. Nie wklejaj linku do swojego bloga, nie musisz - znajdę go :)